1. PARC NADALENC DE LA PALMA DE CERVELLO

(Pavello 1er d'Octubre, La Palma de Cervelló)   3 i 4 de gener.

11.00 a 14.00 i 17 a 20.00 h

(Ajuntament de La Palma de Cervelló)  

 

2. CARNAVAL 2019 A CASTELLVÍ DE ROSANES

(Sala Centre cultural i Recreatiu, Castellví de Rosanes)  23 de febrer.

de 17.00 a 23.00 hores.

(Ajuntament de Castellví de Rosanes)

 

3.  LUDOTECA D'INFLABLES  (PRIVADA)

Masia Mas Sunyol, Castellví de Rosanes,     24 de febrer.

15.30 a 18.30 hores.

(Masia Resturant Can Sunyol)

 

4.  SONORITZACIÓ ACTE DE PRESENTACIO PDCAT CASTELLVÍ DE ROSANES.

Plaça d'Europa, Castellví de Rosanes           10 de març.

12.00 a 14.00 hores

(PDCat Castellví de Rosanes)

 

5. SHOW COOKING AMB AINA ROGLAN (MasterChef Junior 2)

Escola Can Coll de Torrelles de Llobregat     29 de març

10.30 a 12.30 hores.

(Escola Can Coll)

 

6. TALLER DE SANT JORDI  (punts de llibre)   23 d'abril

CEIP EL SOLELL  (La Palma de Cervelló)

10.00 a 12.00 hores

 

7. LUDOTECA D'INFABLES  (PRIVADA)

Masia Mas Sunyol, Castellví de Rosanes,    27 d'abril

21.00 a 00.00 hores

(Masia Restaurant Can Sunyol)

 

8. PRESENTACIÓ PROJECTE "SUEÑA" (SOLIDARI)

Centre Polivalent, Abrera                            4 de maig

19.00 a 21.00 hores

AEC LA TRAMPOLINA

 

9. SONORITZACIÓ ACTE PRESENTACIÓ ENDAVANT CASTELLVÍ.

Plaça d'Europa, Castellví de Rosanes            5 de maig.

12.00 a 14.00 hores

(ENDAVANT CASTELLVÍ)

 

10. SONORITZACIÓ ACTE PRESENTACIÓ JUNTS PER CASTELLVÍ

Casal d'Avis,  Castellví de Rosanes              11 de maig.

12.00 a 14.00 hores

(jUNTS PER CASTELLVÍ)

 

11. SONORITZACIÓ ACTE CAMPANYA JUNTS PER CASTELLVÍ.

Pista de basquet, Castellví de Rosanes       18 de maig

12.00 a 14 hores

(JUNTS PER CASTELLVÍ)

 

12. HOLI ESCUMA, FESTA MAJOR CASTELLVÍ DE ROSANES

Plaça d'Europa,  Castellví de Rosanes         1 de juny

12.30 a 13.30 hores

(AEC La Trampolina)

 

13. 14a TRAMPOLINADA,   FESTA MAJOR DE CASTELLVÍ DE ROSANES

Pista Poliesportiva de Castellví de Rosanes   1 de juny

17.00 a 20.00 hores

(AEC La Trampolina)

 

14  SERVEI DE BAR NIT JOVE FESTA MAJOR DE CASTELLVÍ DE ROSANES

Plaça del Poble,  Castellví de Rosanes     1 de juny

23.30 a 4.00 hores 

(AEC La Trampolina)

 

15. SHOWCOOKING AMB CRISTINA DE MASTERCHEF JUNIOR 6

Pati escola CEIP Lola Anglada,  Martorell        7 de juny

18.30 a 20.30 hores

(AEC La Trampolina)

 

16. FESTA FINAL DE CURS DE CEIP LOLA ANGLADA, BALL AMB EL DJ RAFA MARTINEZ

Pati escola CEIP Lola Anglada, Martorell       7 de juny

21.30 a 1.00 hores

(AMPA CEIP Lola Anglada)

 

17. FESTA DE L'ESCUMA AL CEIP MARE DE DEU DE MONTSERRAT.

Pati escola CEIP Mare de Deu de Montserrat, Castellví de Rosanes.

17.30 a 18.30 hores                   14 de juny

(AMPA CEIP Mare de Deu de Montserrat)

 

18. FESTA FINAL DE CURS AMB LA DJ IRENE, AL CEIP VICENTE ALEIXANDRE

Pati escola CEIP Vicente Aleixandre, Martorell

20.00 a 23.00 hores              14 de juny

(AMPA CEIP Vicente Aleixandre)

 

19. FESTA FINAL DE CURS AL CEIP EL SOLELL

Pati de l'escola CEIP El Solell, La Palma de Cervelló

21.00 a 1.00 hores               14 de juny

(AMPA CEIP El Solell)

 

20 FESTA DE L'ESCUMA A L'ESCOLA PIA LUZ CASANOVA

Pati de l'escola Pia Luz Casanova, Barcelona.

13.00 a 14.00 hores.           15 de juny

(AMPA Escola Pia Luz Casanova)

 

21 LUDOTECA D'INFABLES A MAS SUNYOL

Restaurant Mas Sunyol         Castellví de Rosanes

22.00 a 10.00 hores         15 de juny.

(RESTAURANT MAS SUNYOL)

 

22 FESTA FINAL DE CURS CEIP JOSE ECHEGARAY

Pati de l'escola                      Martorell

20.00 a 23.00 hores       21 de juny

(AMPA CEIP JOSE ECHEGARAY)

 

23 LUDOTECA D'INFABLES A MAS SUNYOL

Restaurant Mas Sunyol         Castellví de Rosanes

21.00 a 24.00 hores         29 de juny.

(RESTAURANT MAS SUNYOL)

 

24 FESTA DE L'AIGUA TABALERS CUA DE DRAC

Plaça del Trinquis            6 de juliol

 20.00 a 21.00 hores        Cornella de Llobregat

(TABALERS CUA DE DRAC)

 

25 LUDOTECA D'INFABLES A MAS SUNYOL

Restaurant Mas Sunyol         Castellví de Rosanes

21.00 a 24.00 hores         6 de juliol.

(RESTAURANT MAS SUNYOL)

 

26 FESTA DEL BARRI TORRENT DE LLOPS, HOLLY ESCUMA

Plaça Pere Teixine           13 de juliol

12.30 a 13.30 hores           Martorell

(AAVV Torrent de LLop i Rodalies)

 

27 FESTA DEL BARRI TORRENT DE LLOPS,  FESTA DE L'AIGUA

Plaça Pere Teixine         14 de juliol

10.30 a 13.30 hores        Martorell

(AAVV Torrent de LLops i Rodalies)

 

28. FESTA DEL BARRI LLEDONERS, FESTA DE L'ESCUMA i LUDOTECA D'INFABLES

Plaça del barri              21 de juliol

12.00 a 13.00 i 17.00 a 19.00 hores      GRANOLLERS

(AAVV Lledoners)

 

29. FESTA DE L'AIGUA CASTELLVÍ DE ROSANES

Carrer de les Escoles,    21 de juliol

17.30 a 20.30 hores         CASTELLVI DE ROSANES

(Ajuntament de Castellví de Rosanes=

 

30. FESTA DEL BARRI SANT MIQUEL  FESTA DE L'ESCUMA

Pista esportiva            28 de juliol

12.00 a 13.00 hores         ABRERA

(AAVV Sant Miquel)

 

31. FESTA MAJOR CAPÇANES:  FESTA DE L'ESCUMA

Pati de l'escola            3 d'agost

11.30 a 12.30 hores        CAPÇANES

(Ajuntament de Capçanes)

 

32. FESTA MAJOR DE CAPÇANES.  FESTA ESCUMA

Plaça de l'Esglèsia      4 d'agost

18.00 a 20.00 hores    CAPÇANES

(Ajuntament de Capçanes)

 

 

 

Contacto

Associació Educativa Cultural La Trampolina
Plaça pompeu fabra 2
08760 Martorell

Correo electrónico:

latrampolina@latrampolina.cat

 

 

También puede ponerse en contacto con nosotros a través de nuestro formulario.

Noticias

Associació Educativa Cultural La Trampolina en redes sociales: