1. PARC NADALENC DE LA PALMA DE CERVELLO

(Pavello 1er d'Octubre, La Palma de Cervelló)   3 i 4 de gener.

11.00 a 14.00 i 17 a 20.00 h

(Ajuntament de La Palma de Cervelló)  

 

2. CARNAVAL 2019 A CASTELLVÍ DE ROSANES

(Sala Centre cultural i Recreatiu, Castellví de Rosanes)  23 de febrer.

de 17.00 a 23.00 hores.

(Ajuntament de Castellví de Rosanes)

 

3.  LUDOTECA D'INFLABLES  (PRIVADA)

Masia Mas Sunyol, Castellví de Rosanes,     24 de febrer.

15.30 a 18.30 hores.

(Masia Resturant Can Sunyol)

 

4.  SONORITZACIÓ ACTE DE PRESENTACIO PDCAT CASTELLVÍ DE ROSANES.

Plaça d'Europa, Castellví de Rosanes           10 de març.

12.00 a 14.00 hores

(PDCat Castellví de Rosanes)

 

5. SHOW COOKING AMB AINA ROGLAN (MasterChef Junior 2)

Escola Can Coll de Torrelles de Llobregat     29 de març

10.30 a 12.30 hores.

(Escola Can Coll)

 

6. TALLER DE SANT JORDI  (punts de llibre)   23 d'abril

CEIP EL SOLELL  (La Palma de Cervelló)

10.00 a 12.00 hores

 

7. LUDOTECA D'INFABLES  (PRIVADA)

Masia Mas Sunyol, Castellví de Rosanes,    27 d'abril

21.00 a 00.00 hores

(Masia Restaurant Can Sunyol)

 

8. PRESENTACIÓ PROJECTE "SUEÑA" (SOLIDARI)

Centre Polivalent, Abrera                            4 de maig

19.00 a 21.00 hores

AEC LA TRAMPOLINA

 

9. SONORITZACIÓ ACTE PRESENTACIÓ ENDAVANT CASTELLVÍ.

Plaça d'Europa, Castellví de Rosanes            5 de maig.

12.00 a 14.00 hores

(ENDAVANT CASTELLVÍ)

 

10. SONORITZACIÓ ACTE PRESENTACIÓ JUNTS PER CASTELLVÍ

Casal d'Avis,  Castellví de Rosanes              11 de maig.

12.00 a 14.00 hores

(jUNTS PER CASTELLVÍ)

 

11. SONORITZACIÓ ACTE CAMPANYA JUNTS PER CASTELLVÍ.

Pista de basquet, Castellví de Rosanes       18 de maig

12.00 a 14 hores

(JUNTS PER CASTELLVÍ)

 

12. HOLI ESCUMA, FESTA MAJOR CASTELLVÍ DE ROSANES

Plaça d'Europa,  Castellví de Rosanes         1 de juny

12.30 a 13.30 hores

(AEC La Trampolina)

 

13. 14a TRAMPOLINADA,   FESTA MAJOR DE CASTELLVÍ DE ROSANES

Pista Poliesportiva de Castellví de Rosanes   1 de juny

17.00 a 20.00 hores

(AEC La Trampolina)

 

14  SERVEI DE BAR NIT JOVE FESTA MAJOR DE CASTELLVÍ DE ROSANES

Plaça del Poble,  Castellví de Rosanes

23.30 a 4.00 hores 

(AEC La Trampolina)

 

15. SHOWCOOKING AMB CRISTINA DE MASTERCHEF JUNIOR 6

Pati escola CEIP Lola Anglada,  Martorell

18.30 a 20.30 hores

(AEC La Trampolina)

 

16. FESTA FINAL DE CURS DE CEIP LOLA ANGLADA, BALL AMB EL DJ RAFA MARTINEZ

Pati escola CEIP Lola Anglada, Martorell

21.30 a 1.00 hores

(AMPA CEIP Lola Anglada)

 

17. FESTA DE L'ESCUMA AL CEIP MARE DE DEU DE MONTSERRAT.

Pati escola CEIP Mare de Deu de Montserrat, Castellví de Rosanes.

17.30 a 18.30 hores

(AMPA CEIP Mare de Deu de Montserrat)

 

18. FESTA FINAL DE CURS AMB LA DJ IRENE, AL CEIP VICENTE ALEIXANDRE

Pati escola CEIP Vicente Aleixandre, Martorell

20.00 a 23.00 hores 

(AMPA CEIP Vicente Aleixandre)

 

19. FESTA FINAL DE CURS AL CEIP EL SOLELL

Pati de l'escola CEIP El Solell, La Palma de Cervelló

21.00 a 1.00 hores

(AMPA CEIP El Solell)

 

20.00 FESTA DE L'ESCUMA A L'ESCOLA PIA LUZ CASANOVA

Pati de l'escola Pia Luz Casanova, Barcelona.

13.00 a 14.00 hores.

(AMPA Escola Pia Luz Casanova)

Contacto

Associació Educativa Cultural La Trampolina
Plaça pompeu fabra 2
08760 Martorell

Correo electrónico:

latrampolina@latrampolina.cat

 

 

También puede ponerse en contacto con nosotros a través de nuestro formulario.

Noticias

Associació Educativa Cultural La Trampolina en redes sociales: